Tvari veikla „Euroapotheca“ grupėje

Bendrovė „Euroapotheca“ – tarptautinė Šiaurės Europos ir Centrinės bei Rytų Europos įmonių grupė, valdanti mažmeninės prekybos vaistinių tinklus ir didmeninės vaistų prekybos įmones Lietuvoje, Švedijoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. 2018-ieji „Euroapotheca“ įmonių grupei buvo istoriniai metai: dėl naujų įsigijimų bendrovė intensyviai plėtėsi ir padidėjo dvigubai, tapdama pirmaujančiu vaistinių tinklu Šiaurės Europoje. Dėl greitos plėtros ir augimo, šiuo metu „Euroapotheca“ peržiūri savo įmonių socialinės atsakomybės ir tvarios plėtros strategiją ir siekia subalansuoti grupės veiksmus šioje srityje tose rinkose, kuriose vykdo veiklą.

„Euroapotheca“ tvarios veiklos platforma apjungia visus „Euroapotheca“ grupės veiksmus, t.y. kaip grupės įmonės  bendrauja su suinteresuotomis šalimis, siekdamos sėkmingos, pelningos ir tvarios veiklos, kuriančios papildomą ekonominio augimo vertę visose rinkose, bendruomenėse ir aplinkose, kuriose veikia „Euroapotheca“ grupė.

„Euroapotheca“ grupės tvari veikla grindžiama pamatinėmis vertybėmis -  PROFESIONALUMU, PAGARBA, PAPRASTUMU, KOMANDINIU DARBU IR AISTRA LAIMĖTI.

Ataskaitos ir dokumentai