„Euroapotheca“ Latvijoje atidarė interneto vaistinę „AZETA.lv“

2019-11-12

 Šiaurės Europos ir Baltijos šalių regione veikiančio vaistinių tinklo „Euroapotheca“ įmonė UAB „Azeta“ įkūrė internetinės prekybos Latvijoje platformą vaistinę internete „Azeta.lv“. Nuo šiol „Euroapotheca“ Latvijoje turi du savarankiškai veikiančius ir tarpusavyje bendradarbiaujančius verslus – fizinių vaistinių tinklą „Euroaptieka“ ir interneto vaistinę „Azeta.lv“.

UAB „Azeta“ Lietuvoje sėkmingai vysto elektroninės prekybos platformą „Eurovaistine.lt“, kuri per penkerius veiklos metus tapo rinkos lydere sveikatos, grožio ir geros savijautos prekių segmente ir yra populiariausia interneto vaistinė Lietuvoje, kiekvieną mėnesį sulaukianti apie 1 mln. klientų.

„Kurdami naują elektroninės prekybos koncepciją Latvijoje, mes pirmiausiai galvojome apie klientų patirtį – „Azeta.lv“ sumodeliuota taip, kad kiekvienas mūsų elektroninėje parduotuvėje perkantis Latvijos klientas rastų visko, ko jam reikia ir tai padarytų greitai ir paprastai, taip taupydamas laiką kitoms svarbioms veikloms. Be to suteiksime klientams visiškai naują paslaugą – galimybę kiekvieną savaitės dieną pasikonsultuoti su vaistininku arba grožio specialistu. Pasitelkėme pamokas ir patirtį, kurią įgavome Lietuvoje, todėl tikime, kad startas Latvijoje bus sėkmingas“, – sako Justė Levčenkaitė, UAB „Azeta“ direktorė ir interneto vaistinės Latvijoje vadovė.

„Matome dideles elektroninės prekybos Latvijoje plėtros galimybes. Naujasis mūsų plėtros žingsnis taip pat reiškia, kad „Euroapotheca“ nusprendė pritaikyti visiškai naujus verslo ir klientų aptarnavimo modelius – Latvijoje veiks du nepriklausomi verslo padaliniai su dviem skirtingais prekės ženklais – fizinės vaistinės „Euroaptieka“ ir „Azeta.lv“ elektroninės prekybos platforma. Lietuvoje sėkmingai veikianti elektroninės prekybos platforma „Eurovaistine.lt“ tapo rinkos lydere, todėl esame tikri, kad „Azeta.lv“ elektroninių paslaugų platforma Latvijoje taip pat taps dar viena sėkmės istorija“, – sako Aurimas Martišauskas, „Euroapotheca“ valdybos narys ir Strateginių investicijų departamento direktorius.

 „Azeta.lv“ Latvijos klientams siekia tapti daugiausiai aukščiausios kokybės sveikatos, grožio ir geros savijautos prekių internete siūlančiu tinklu. „Azeta.lv“ teiks vaistininkų ir grožio bei geros savijautos ekspertų tiesiogines konsultacijas visomis savaitės dienomis įskaitant ir savaitgalius, patogiai pristatys užsisakytas prekes į namus ir kitas patogias klientams prekių paėmimo vietas.

 „Azeta.lv“ klientams taip pat teiks specialias nuolaidas ir išskirtinius pasiūlymus. Internetu iš „Azeta.lv“ užsakytas prekės „DPD“ kurjeriai pristato tiesiai į namus arba jas bus galima pasiimti 280 prekių atsiėmimo vietų Visoje Latvijoje – „Euroaptieka“ vaistinėse, „Circle K“ degalinėse, ir „DPD“ prekių paėmimo punktuose.

„Azeta.lv“ e-vaistinėse klientai galės įsigyti nereceptinių vaistų, maisto papildų ir vitaminų, medicinos prietaisų, kosmetikos ir higienos prekių, kūdikiams, nėščiosioms ir naujoms mamoms skirtų produktų.

Apie “Azeta.lv” Latvijoje

www.azeta.lv yra  sveikatos, grožio ir geros savijautos elektroninė vaistinė Latvijoje, kuri priklauso tarptautinei „Euroapotheca“ grupei, vienijančiais vaistinių tinklus penkiose šalyse – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Švedijoje ir Lenkijoje bei elektroninės prekybos platformas Lietuvoje ir Latvijoje. Teikdama paslaugas Latvijoje, „Azeta.lv“ bendradarbiauja su kitu „Euroapotheca“ vaistinių tinklu Latvijoje „Euroaptieka“. „Azeta.lv“ interneto vaistinėje klientams kasdien nuo 9  iki 21 valandos yra teikiamos vaistininkų ir grožio specialistų konsultacijos. “Azeta.lv” teikia patogias prekių pristatymo paslaugas į namus ir  280 prekių atsiėmimo vietų visoje Latvijoje – „Euroaptieka“ vaistinėse, „Circle K“ degalinėse ir DPD prekių atsiėmimo punktuose.