„Euroapotheca“ generalinio direktoriaus pareigas pradės eiti verslo plėtros vadovas Justinas Miškinis

Nuo lapkričio 17 d. „Euroapotheca“ generalinio direktoriaus pareigas pradės eiti  verslo plėtros vadovas Justinas Miškinis. J. Miškinis taip pat tampa naujuoju „Euroapotheca“ valdybos nariu.

Nuo lapkričio 17 d. „Eurovaistinės“ valdybos pirmininko pareigas pradeda eiti Laimonas Devyžis, iki šiol vadovavęs „Vilniaus prekybai“ ir „Euroapotheca“.

Komentuodamas pokyčius, Laimonas Devyžis teigia, kad ketina koncentruoti savo jėgas ir laiką į vaistų prekybos verslą: „Eurovaistinė“ – svarbi „Euroapotheca“ grupės dalis, sėkmingai išlaikanti lyderystę labai dinamiškoje aplinkoje. Šiuo iššūkių laikotarpiu kaip niekada reikia greitų, į ateitį nukreiptų sprendimų, tampraus bendradarbiavimo tarp skirtingų grupės įmonių, tarptautinės patirties dalijimosi. Prisijungiu prie ambicingos komandos ir tikiuosi savo patirtį panaudoti įgyvendinant jau pradėtus projektus bei imantis naujų. Dėkojame Ingridai Damulienei už ilgametį ir atsakingą darbą mūsų įmonių grupėje ir linkime sėkmės tolimesniuose darbuose.“

„Per penkerius mano vadovavimo įmonei metus su savo komanda įrodėme, kad pasiekiame to, ką užsibrėžiame. Konkurencingoje rinkoje buvome pirmi visais aspektais. Tai svarbu tiek man pačiai, tiek dirbantiems kolegoms. Tikiu, kad bendrovė toliau rodys lyderystę ir išlaikys šiuolaikiškos vaistinės kryptį“, – teigia I.Damulienė.

L.Devyžis  pakeis I.Damulienę ir kitose „Euroapotheca“ grupei priklausančiose įmonėse, o taip pat toliau eis „Euroapotheca“ valdybos pirmininko ir „Vilniaus prekybos“ valdybos nario pareigas.