„Euroapotheca“ verslui Estijoje vadovaus Oksana Kostogriz

 Vaistinių tinklus Baltijos šalyse, Švedijoje ir Lenkijoje vienijančiai „Euroapotheca“ įmonių grupei priklausantis Estijos tinklas „Euroapteek“ turi naują vadovę – „Euroapteek OÜ“ generaline direktore ir valdybos pirmininke nuo kovo 18 d. tapo Oksana Kostogriz.

Daugiau kaip 10 metų „Euroapotheca“ įmonių grupėje (įskaitant dvejus metus „Vilniaus prekyboje“) dirbanti O. Kostogriz yra sukaupusi didelę verslo valdymo bei verslo susijungimų ir įsigijimų patirtį. Didžiąją dalį šio laiko ji buvo UAB „Euroapotheca“ valdybos narė bei Teisės ir administravimo departamento vadovė. Iki šiol „Euroapteek“ vadovavusi Inna Mets nusprendė pasitraukti iš „Euroapteek OÜ“ bei „Euroapotheca“ įmonių grupės ir kurti savarankišką vadybos konsultacijų verslą.

„Vertiname Innos Mets pastangas, įdėtas siekiant plėtoti mūsų verslo organizaciją Estijoje ir linkime geriausios kloties jos būsimoje profesinėje veikloje. Kaip sparčiai auganti ir pokyčiams atvira organizacija, mes džiaugiamės Oksanos Kostogriz apsisprendimu ir motyvacija imtis naujų pareigų bei įgyvendinti mūsų ambicingus augimo planus Estijoje“, – sakė Raimonda Kižienė, „Euroapotheca“ valdybos pirmininkė.

„Džiaugiuosi galimybe tapti „Euroapteek“ komandos nare ir kartu su visa komanda toliau auginti vieną iš sėkmingiausiai veikiančių vaistinių tinklų Estijoje. „Euroapteek“ tinklas pernai išaugo 30 proc. ir šįmet žengia į naują laikotarpį – turime išnaudoti mastą, kurį įgijome ir išmokti dirbti naujai – kaip gerokai didesnė komanda bei drąsiai sutikti iššūkius, kuriuos mums kelia rinka ir artėjantys reguliavimo srities pokyčiai“, – sako Oksana Kostogriz, „Euroapteek“ vadovė ir valdybos pirmininkė.

2018 m. „Euroapteek“ OÜ Estijoje įsigijo „Ülikooli Apteek“ vaistinių tinklą. Šiuo metu „Euroapteek“ tinklą sudaro 73 vaistinės – 54 nuosavos ir 19 franšizės vaistinių.

„Euroapotheca“ yra tarptautinė įmonių grupė, valdanti mažmeninės prekybos vaistinių tinklus ir didmeninės vaistų prekybos įmones Baltijos šalyse, Švedijoje bei Lenkijoje ir šiuo metu vienija daugiau nei 660 vaistinių. „Euroapotheca“ priklauso tarptautinei UAB „Vilniaus prekyba“ įmonių grupei – vienai didžiausių prekybos bendrovių Baltijos šalyse ir Centrinės bei Rytų Europos regione.