"EUROAPOTHECA” verslui Estijoje vadovaus Tomas Rupšys

2020-10-02

Vaistinių tinklus Baltijos šalyse, Švedijoje ir Lenkijoje vienijančiai „Euroapotheca“ įmonių grupei priklausantis Estijos tinklas „Euroapteek“ turi naują vadovą – „Euroapteek OÜ“ generaliniu direktoriumi ir valdybos pirmininku nuo spalio 2 d. tapo Tomas Rupšys.

Tomas Rupšys turi daugiau nei 10 metų patirtį mažmeninės prekybos srityje, didžiąją dalį laiko dirbęs Airijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Prieš prisijungdamas prie „Euroapotheca“ įmonių grupės Tomas vadovavo maisto prekių parduotuvių tinklui „Lenus Trading Ltd.“, veikiančiam pagal franšizės modelį Londone.

„Nuoširdžiai dėkojame Oksanai už jos nepaprastai svarbų indėlį mūsų įmonių Grupei ir ypač laikotarpiu vadovaujant verslui Estijoje. Tai buvo transformacijos ir verslo modelio keitimo laikotarpis ir aš džiaugiuosi matydamas, kad visos pastangos jau pradeda duoti vaisius“. – sako Laimonas Devyžis.

„Labai džiaugiamės galėdami pasveikinti Tomą prisijungus prie mūsų komandos. Tomo patirtis valdant franšizės verslą yra itin aktuali mūsų Estijos verslui, todėl tikime, kad Tomo lyderystės gebėjimai padės toliau sėkmingai plėtoti partnerystę su franšizės gavėjais. Linkime jam kuo didžiausios sėkmės“- pridūrė Laimonas.