Naujai įsteigtam „Euroapotheca“ Žmonių departamentui vadovaus Erika Sirutytė

2018-10-25

Baltijos šalyse, Švedijoje bei Lenkijoje vaistinių tinklus vienijančios įmonių grupės „Euroapotheca“ Žmonių departamento vadove tapo Erika Sirutytė, kuri prie UAB „Euroapotheca“ komandos  prisijungs nuo 2018 m. lapkričio 5 dienos.

„Šiemet įgyvendinę sandorius Švedijoje ir Estijoje, įsigijome ne tik verslus – turime beveik tūkstantį naujų žmonių, mūsų grupė vienija jau beveik 4 tūkstančius darbuotojų penkiose šalyse. Darbo su žmonėmis sričiai skirsime strateginį prioritetą – siekiame darnios integracijos ir tolesnės plėtros, norime suburti ir išlaikyti geriausius specialistus ir vadovus, būti geriausiu darbdaviu mūsų verslo srityje“, – sako Raimonda Kižienė, “Euroapotheca” valdybos pirmininkė ir generalinė direktorė.

“Šiandien talentingi darbuotojai pirmiausiai siekia rasti sau aplinką, kurioje galėtų geriausiai atskleisti visus savo sugebėjimus. Nors kontrolė ir planavimas greitai besikeičiančioje aplinkoje tebelieka svarbūs, tačiau šiandien, dirbant su žmonėmis, svarbiausiu tampa gebėjimas greitai keistis. Todėl svarbiausias prioritetas mūsų organizacijai – rasti tinkamą balansą tarp kūrybiškumo ir apribojimų, lankstumo ir stabilumo”, – sako “Euroapotheca” Žmonių departamento vadovė Erika Sirutytė.

Prieš prisijungdama prie “Euroapotheca” komandos, Erika penkis metus vadovavo Personalo departamentui vienoje didžiausių Baltijos šalyse advokatų kontoroje “Ellex Valiunas”, prieš tai vadovavo bendrovės “Philip Morris Baltic” personalo paslaugų centrui Baltijos šalyse. Erika yra baigusi verslo administravimo magistro studijas Prancūzijos “HEC Paris” universitete.

„Euroapotheca“ Žmonių departamentas įkurtas spalio mėn. atskyrus Teisės ir Personalo sričių funkcijas. „Euroapotheca“ Teisės sričiai ir toliau vadovaus „Euroapotheca“ valdybos narė Oksana Kostogriz.

„Euroapotheca“ yra tarptautinė įmonių grupė, plėtojanti verslą Šiaurės bei Centrinės ir Rytų Europos regione. „Euroapotheca“ valdo mažmeninės prekybos vaistinių tinklus ir didmeninės vaistų prekybos įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Švedijoje ir Lenkijoje.

„Euroapotheca“ priklauso tarptautinei UAB „Vilniaus prekyba“ įmonių grupei – vienai didžiausių prekybos bendrovių Baltijos šalyse ir Centrinės bei Rytų Europos regione.