Pokyčiai “Euroapotheca” vadovų komandoje - įmonių grupę palieka Raimonda Kižienė

UAB „Euroapotheca“ generalinė direktorė ir valdybos pirmininkė Raimonda Kižienė nuo lapkričio 6 d. palieka „Euroapotheca“ įmonių grupę. „Euroapotheca“ generalinio direktoriaus pareigas laikinai eis „Euroapotheca“ Finansų direktorius Laimonas Devyžis. Nuo lapkričio 6 d. prie „Euroapotheca“ valdybos prisijungs du „Vilniaus prekybos“ valdybos nariai – generalinis direktorius Mantas Kuncaitis ir  finansų direktorė Evelina Černienė. M. Kuncaitis taip pat eis ir „Euroapotheca“ valdybos pirmininko pareigas.

Sprendimas dėl „Euroapotheca“ vadovo pasikeitimo priimtas abipusiu susitarimu, išsiskyrus požiūriui su „Vilniaus prekyba“ dėl tolesnės įmonės plėtros strategijos.

„Šie vienuolika metų, praleistų „Euroapotheca“ grupėje ir „Vilniaus prekybos“ įmonėse pasižymėjo didžiuliu greičiu ir pokyčiais – džiaugiuosi galėjusi prie jų prisidėti ir daugelį jų įgyvendinti. Esu dėkinga ambicingai tarptautinei „Euroapotheca“ komandai, su kuria „Euroapotheca“ verslas išaugo dvigubai“, – sako Raimonda Kižienė.

„Visos VP grupės vardu dėkoju Raimondai Kižienei už ilgametį darbą mūsų įmonių grupėje. Per ilgą karjerą vadovaujančias pareigas įvairiose įmonėse ėjusi R. Kižienė užsitarnavo pripažinimą kaip viena geriausių vadovių Lietuvoje. R. Kižienės vadovaujamos įmonės išlaikė rinkos lyderystę ir rodė gerus rezultatus net ir sunkesniais, kriziniais periodais. Nuoširdžiai dėkoju ir linkiu ne mažesnių profesinių iššūkių bei pasiekimų ateityje“, – sako Mantas Kuncaitis.

„Euroapotheca“ yra tarptautinė Šiaurės Europos bei Centrinės ir Rytų Europos regione veikiančia įmonių grupė, valdanti mažmeninės prekybos vaistinių tinklus ir didmeninės vaistų prekybos įmones Lietuvoje, Švedijoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. „Euroapotheca“ vienija 670 vaistinių, kurios kasmet sulaukia 40 mln. klientų apsilankymų, grupės įmonėse dirba daugiau nei 3,8 tūkst. darbuotojų. „Euroapotheca“ priklauso tarptautinei „Vilniaus prekybos“ grupei – vienai didžiausių prekybos įmones vienijančių grupių Baltijos šalyse ir Centrinės bei Rytų Europos regione.