Robertas Čipkus tapo naujuoju Švedijos „Apoteksgruppen“ finansų direktoriumi 

Nuo balandžio 10 d. „Euroapotheca“ grupei priklausančios Švedijos bendrovės „Apoteksgruppen“ finansų skyriui pradėjo vadovauti Robertas Čipkus, kuris tapo ir įmonės finansų direktoriumi (CFO). Kaip jau buvo skelbta praėjusį mėnesį, Robertas Čipkus pradeda savo veiklą Švedijoje kartu su naująja „Apoteksgruppen“ generaline direktore Sara Mohammar, „Apoteksgruppen“ vadovui Tony Johansson nusprendus palikti grupę.

Robertas Čipkus, prisijungė prie Euroapotheca vadovų komandos kovo mėnesį. R. Čipkus yra sukaupęs daugiau nei 20 metų vadovavimo patirties finansų ir mažmeninės prekybos sektoriuje. Robertas „Vilniaus prekybos“ grupės bendrovėse dirba ketverius metus – „Maxima grupėje“ bei kitose su „Vilniaus prekyba“ susijusiose įmonėse.

„Labai džiaugiuosi, kad Robertas prisijungė prie mūsų komandos, manau, kad puikiai dirbsime kaip viena komanda, siekdami tvaraus verslo augimo ir įgyvendindami savo planus Švedijos rinkoje. Esu įsitikinusi, kad Robertas su visais savo įgūdžiais ir patirtimi labai prisidės prie „Apoteksgruppen“ verslo sėkmės“, – sakė Sara Mohammar.

2018 m. pradžioje „Euroapotheca“ iš Švedijos karalystės ir privačių investuotojų įsigijo „Apoteksgruppen“ vaistinių tinklą. „Apoteksgruppen“ sėkmingai sujungė sandorio metu įsigytų 114 atskirų įmonių į vieną centralizuotą ir integruotą vaistinių tinklą, kuris toliau integruosis į “Euroapotheca” grupę. Švedijos vaistinių tinklas šiuo metu vienija 192 vaistines Švedijoje: 157 nuosavas ir 32 franšizės vaistines, naudojančias „Apoteksgruppen“ prekės ženklą.