Telkiamos pajėgos „Euroapotheca“ vaistinių verslo plėtrai

„Vilniaus prekybos“ grupė telkia resursus numatomai vaistinių verslo plėtrai Vidurio ir Rytų Europos šalių regione –  stiprinama UAB „Euroapotheca“ vadovų komanda.

UAB „Euroapotheca“ generaline direktore nuo spalio 3 d. tapo Raimonda Kižienė, iki šiol dirbusi UAB „Vilniaus prekyba“ valdyboje. Prie „Euroapotheca“ vadovų komandos nuo spalio 3 d. taip pat prisijungė buvę „Vilniaus prekybos“ valdybos nariai – Aurimas Martišauskas, Oksana Kostogriz. A. Martišauskas įmonėje bus atsakingas už strateginę verslo plėtrą, O. Kostogriz – teisės sritį. „Euroapotheca“ korporatyvinių reikalų vadovu tapo Arvydas Žilinskas, kuris iki šiol buvo atsakingas už bendrovės „Vilniaus prekyba“ korporatyvinius reikalus.

„Peržiūrėjome „Euroapotheca“ grupės verslo strategiją ir šiandien įžengiame į aktyvios plėtros etapą, siųsdami rinkoms aiškų signalą apie mūsų pasirengimą ieškoti palankių galimybių užsienyje – Vidurio ir Rytų Europos regione, kitose Baltijos šalyse ir Šiaurės šalių regione. Verslo plėtrą šiuo metu laikome didžiausiu mūsų grupės prioritetu, plėtrą vykdysime ieškodami palankių galimybių įsigyti naujų tinklų ir įmonių, augti organiškai ir franšizės keliu. Turime aiškią kryptį ir veiksmų planą, kurį einame įgyvendinti kartu su jį parengusia komanda“, – sako UAB „Euroapotheca“ valdybos pirmininkė ir direktorė Raimonda Kižienė.